Soutěže - výsledky 2015

OKRSKOVÁ SOUTĚŽ / OUČ 16.5. 2015

1.místo MUŽI
4.místo MUŽI JSDH
4.místo ŽENY
1.místo STARŠÍ ŽÁCI
3.místo MLADŠÍ ŽÁCI


-------------------------------------------
DRUŽSTVO MUŽI:
Koš - Jéňa
Savice - Radek
Stroj - Michal
Béčka - Libor
Rozdělovač - Jarda
Proud L - Robajs
Proud P - Pisky

DRUŽSTVO MUŽI JSDH:
Koš - Kuba
Savice - Láďa
Stroj - Starosta
Béčka - Harmik
Rozdělovač - Ondra
Proud L - Vojta
Proud P - David

VÝSLEDKOVÁ LISTINA MUŽI

První pokus:

Loukov / čas 23:54s.
Horní Mohelnice / čas 29:56s.
Březina / čas 29:83s.
Loukov JSDH / čas 30:97s.
Rostkov Ouč 2 / čas 37:66s.
Chocnějovice / čas 38:61s.
Rostkov Ouč 1 / čas 38:85s.
Sezemice / čas 48:01s.
Loukovec / čas 52:66s.
Sovenice / čas 65:57s.
Drahotice / NP

Druhý pokus:

Loukov / čas 22:77s.
Březina / čas 28:29s.
Horní Mohelnice / čas 30:49s.
Loukov JSDH / čas 30:58s.
Rostkov Ouč 2 / čas 39:67s.
Sezemice / čas 41:39s.
Rostkov Ouč 1 / čas 49:15s.
Chocnějovice / čas 56:28s.
Sovenice / čas 57:03s.
Loukovec / NP
Drahotice / nenastoupilo!!!

Celkové pořadí:

1.místo Loukov / čas 46:31s.
2.místo Březina / čas 58:12s.
3.místo Horní Mohelnice / čas 60:05s.
4.místo Loukov JSDH / čas 61:55s.
5.místo Rostkov Ouč 2 / čas 77:33s.
6.místo Rostkov Ouč 1 / čas 88:00s.
7.místo Sezemice / čas 89:40s.
8.místo Chocnějovice / čas 94:89s.
9.místo Sovenice / čas 122:60s.
10.místo Loukovec / nesplněn PÚ
11.místo Drahotice / nehodnoceno
-------------------------------------------
DRUŽSTVO ŽENY
Koš – Renata
Savice – Markéta
Stroj – Jana
Béčka – Žaneta
Rozdělovač – Andy
L proud – Denisa
P proud – Michala

VÝSLEDKOVÁ LISTINA ŽENY:

První pokus:

Loukov / čas 32:19s.
Březina / čas 33:32s.
Loukovec / čas 39:98s.
Rostkov Ouč 2 / čas 46:42s.
Rostkov Ouč 1 / čas 53:60s.
Sovevice / čas 75:08s.
Sezemice / NP

Druhý pokus:

Březina / čas 32:33s.
Rostkov Ouč 2 / čas 47:86s.
Loukovec / čas 49:48s.
Sezemice / čas 56:81s.
Sovenice / čas 57:64s.
Rostkov Ouč 1 / čas 58:43s.
Loukov / čas 62:39s.

Celkové pořadí:

1.místo Březina / čas 65:65s.
2.místo Loukovec / čas 89:46s.
3.místo Rostkov Ouč 2 / čas 94:28s.
4.místo Loukov / čas 94:58s.
5.místo Rostkov Ouč 1 / čas 112:03s.
6.místo Sovenice / čas 132:72s.
7.místo Sezemice / nehodnoceno
-----------------------------------------------------
DRUŽSTVO STARŠÍ ŽÁCI
Koš – Míra
Savice – Adam
Stroj – Vojta
Béčka – Vanďa
Rozdělovač – Valča
L proud – Tomáš
P proud – David

VÝSLEDKOVÁ LISTINA STARŠÍ ŽÁCI:

První pokus:

Loukov / čas 20:40s. / 1bod

Druhý pokus:

Loukov / čas 27s. / 1bod

Celkové pořadí:

1.místo Loukov / 2body
---------------------------------------------------
DRUŽSTVO MLADŠÍ ŽÁCI
Koš – Aleš
Savice – Kačka ,,Soveňačka,,
Stroj Béčka – Honzík
Béčka – Kačka ,,Bakovačka,,
Rozdělovač – Nina
L proud – Andik
P proud – Standa

VÝSLEDKOVÁ LISTINA MLADŠÍ ŽÁCI:

První pokus:

Březina / čas 20:26s. / 1bod
Loukovec / čas 20:36s. / 2body
Loukov / čas 22:48s. / 3bod
Sezemice / čas 65:20s. / 4body
Rostkov Ouč / NP

Druhý pokus:

Březina / čas 19:53s. / 1bod
Loukov / čas 20:57s. / 2bod
Loukovec / čas 21:24s. / 3body
Rostkov Ouč / čas 24:88s. / 4body
Sezemice / čas 27:17s. / 5bodů

Celkové pořadí:

1.místo Březina / 2body
2.místo Loukovec / 5bodů
3.místo Loukov / 5bodů
4.místo Sezemice / 9bodů
5.místo Rostkov Ouč / nehodnoceno
----------------------------------------------------

LOGO

Náhodný obrázek
foto - 288
26. května 2007
zobrazení: 947
známka: 0
Obecní stránky

Loukov

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.